Internetové rádio Logitech Squeezebox

Užijte si vaši oblíbenou hudbu díky internetovému rádiu Squeezebox! Přehrávejte hudbu z vašeho počítače nebo poslouchejte některou z tisíců bezplatných rozhlasových stanic zcelého světa. Vybírejte z nejrůznějších žánrů – od popu přes talkshow až po nejrůznější alternativní druhy hudby, které velké rozhlasové stanice běžně nehrají. Vaši hudební knihovnu můžete se Squeezebox snadno prohledávat, organizovat a přehrávat. Můžete přehrávat hudbu objednanou přes iTunes®, Amazon® MP3 nebo eMusic. Dokonce máte okamžitý přístup k hudbě, kterou jste uložili na jednotku NAS. Chcete ještě další možnosti? Logitech je partnerem několika největších hudebních služeb pro předplatitele, jako jsou Deezer, lastfm, Napster®, Pandora®, Slacker® a Rhapsody®. Předplaťte si tyto služby, abyste měli k hudbě kdykoliv přístup. Poslouchejte nejaktuálnější nahrávky, objevujte novou hudbu podle vašeho vkusu a využijte obrovské hudební knihovny s tituly všech hudebních směrů za posledních 60 let. Rádio Logitech Squeezebox prostě můžete používat kdekoliv doma – v kuchyni, v ložnici, v koupelně a dokonce i na terase. Zobrazení na displeji se přizpůsobuje světelným podmínkám (nastavení jasu displeje).

Výběr stanic dle různých kritérií·Prostorový zvuk díky 2-pásmovým reproduktorům·Podpora téměř všech audioformátů, včetně MP3, FLAC, WMA, WMA Lossless, AAC, Apple Lossless, WAV a AIFF·Streamování hudebních souborů (MP3, WMA, OGG a AAC) ze sítě přes UPnP (Universal Plug and Play)·Barevný displej se zobrazením obalu CD, titulu, stanice a dalších informací·Nastavení jasu barevného displeje podle světelných podmínek·Hodiny, funkce buzení na 7 dní a časovač pro automatické vypnutí·Na výběr až 6 přednastavení zvuku·Automatické vyhledávání sítě nebo manuální nastavení·Kódování WPA/WPA2/WEP·Kompatibilní s WLAN 802.11b, 802.11g a 802.11n·Možnost aktualizace firmwaru.

Cca 10 000 rozhlasových stanic přes WLAN·6 cm barevný displej·Zobrazuje obal CD, název skladby a rozhlasové stanice·Hudební soubory lze z PC přehrávat pomocí WLAN nebo LAN·Vyměňujte si hudební doporučení přes Facebook®·Funkce buzení přes internetové rádio

Rozměry: (Š x V x H) 220 x 130 x 85 mm
Barva: Černá
Připojení: Výstup pro sluchátka (3,5 mm)·Audiovstup (3,5 mm)·Připojení sítě RJ-45
Standardy přenosu: WLAN
Napájení: 230 V
Přenosová rychlost: 54 Mbit/s

Internetové rádio·Audio kabel 3,5 mm·Síťový zdroj 230 V

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.