Blu-Ray přehrávač Samsung BD-ES6000 černý

Sledujte filmy z paměťového zařízení USB

Díky funkci ConnectShare Movie stačí jednoduše připojit k přehrávači Blu-ray paměťové zařízení nebo pevný disk USB a můžete si začít vychutnávat obsah, který milujete. Funkce ConnectShare Movie snižuje počet zařízení, která potřebujete ke sledování, poslouchání a přehrávání svého oblíbeného obsahu. Přehrávejte hudbu přímo prostřednictvím reproduktorů přehrávače Blu-ray a přenášejte filmy a fotografie na velkou obrazovku. Nyní si můžete užívat nejrůznější obsah v pohodlí svého obývacího pokoje.

Jednoduché připojení s funkcí AllShare Play
Nyní si můžete užívat filmy, hudbu a fotografie ze svého počítače a mobilních zařízení přímo na přehrávači Blu-ray od společnosti Samsung. Pomocí funkce AllShare Play od společnosti Samsung můžete bezdrátově synchronizovat svůj počítač a mobilní telefon Samsung s přehrávačem Blu-ray. Umožní vám to vysílat obsah a dokonce v reálném čase na obrazovce sledovat, kdo vám volá a posílá zprávy. S funkcí AllShare Play od společnosti Samsung je připojení skutečně snadné.
*Kompatibilní zařízení se mohou lišit podle oblasti.

Zažijte novou úroveň 3D zábavy v kvalitě Full HD
Vychutnávejte si doma podmanivější a úchvatnější 3D zážitky. S technologií Full HD 3D bude vaše 3D domácí zábava úžasnější a živější, než jste si dokázali představit, a její výkonné funkce vám poskytnou maximální požitek. Díky automatickému kontrastu 3D obsahu získáte pronikavější obraz s ostřejším a dramatičtějším kontrastem. Špičková 3D technologie od společnosti Samsung využívá vyspělé algoritmy k tomu, aby minimalizovala počet vrstev obrazu a maximalizovala rychlost odezvy, díky čemuž budete moci sledovat plynulejší a čistější obraz. Obklopte své smysly novou realitou zobrazení 3D HD.

Optimalizujte webová videa pro svůj televizor
Díky funkci BD Wise Web od společnosti Samsung můžete na svém televizoru sledovat webová videa ve vysokém rozlišení. Tato funkce automaticky optimalizuje videa z internetu a zvyšuje jejich kvalitu, čímž zajišťuje ostrý obraz a čitelný text. Funkce BD Wise Web dokáže dokonce změnit poměr stran videa, takže nebude mít oříznuté okraje.

Spojte světy svého obsahu prostřednictvím vestavěného přímého připojení Wi-Fi
Přejděte se svým přehrávačem Blu-ray na novou úroveň spontánnosti a zábavy pomocí funkce Wi-Fi Direct od společnosti Samsung. Díky vestavěné technologii Wi-Fi můžete odesílat a sdílet obsah z kompatibilních zařízení na svém televizoru pouhým stisknutím tlačítka. Už nebudete muset hledat správné kabely – funkce Wi-Fi Direct vám umožní snadné bezdrátové sdílení filmů, fotografií a hudby prostřednictvím přehrávače Blu-ray.

Procházení webu na velké obrazovce
Proč byste si měli prohlížet web v počítači, když k tomu můžete použít svůj inteligentní přehrávač Blu-ray a televizor? Inovovaný webový prohlížeč je nyní ještě rychlejší a díky vylepšeným funkcím vyhledávání se snáze používá. Obsahuje také navigační funkce, díky kterým je procházení webu intuitivní a jednoduché. Odložte počítač a procházejte web na velké obrazovce.

Vychutnávejte si obsah z externích pevných disků
Přistupujte ke všem svým multimédiím pomocí skvělých možností připojení. Synchronizujte a vychutnávejte si filmy, fotografie a hudbu z externího pevného disku. Díky podpoře připojení externího pevného disku můžete připojit externí paměťové zařízení pomocí konektoru USB přímo k přehrávači Blu-ray a rychle přistupovat k filmům, hudbě či fotografiím. Přehrávač je navržený tak, aby dokázal zpracovat nejrůznější formáty obsahu, takže si budete moci vychutnávat všechna svá domácí videa, staženou hudbu a fotografie z dovolené v pohodlí svého obývacího pokoje. Stačí jen připojit externí disk, synchronizovat a užít si zábavu.

Technologie Dolby TRUE HD Digital Plus
Díky technologii Dolby TRUE HD Digital Plus si můžete užít dokonalý zvuk ve vysokém rozlišení, který je úchvatný přesně tak jako obraz na vašem televizoru s rozlišením HD. Prostřednictvím vylepšené technologie bezeztrátového vícekanálového zvukového kodeku se vás zmocní zvuk, který je identický s originální studiovou nahrávkou.

Sledujte více obsahu s nižší spotřebou energie
Produktová řada přehrávačů Blu-ray od společnosti Samsung splňuje energetická kritéria normy Energy Star 2012 a představuje nové měřítko ekologické účinnosti v oblasti spotřeby energie. Tento přehrávač Blu-ray je tak energeticky účinný, že i ve standardním režimu má nižší spotřebu, než požaduje norma Energy Star.

Služba Samsung Apps
Využijte naplno skutečný potenciál inteligentního přehrávače Blu-ray prostřednictvím rozsáhlé a stále rostoucí knihovny webových televizních aplikací od společnosti Samsung. Snadno a rychle přistupujte ke svému oblíbenému obsahu, aniž byste museli zapínat počítač. Stahujte a získejte přístup ke svému oblíbenému typu obsahu – filmům, hudbě, sociálním sítím a dalším.
* Některé aplikace je nutné zakoupit a nemusí být dostupné ve všech oblastech.

Specifikace

Všeobecné
Řídicí tlačítko Dotykové tlačítko
Typ zařízení Vkládací
Přední displej LED

Typ disku
3D Blu-ray Ano
Blu-ray Video Ano
DVD-Video / DVD±R / DVD±RW Ano
CD DA / CD-R / CD-RW Ano
VCD 1.1 Ne

Video Decoding Format
Systém barev PAL
MPEG 2/4 Ano
DivX Ano
DivX HD Ano
AVCHD Ano
MKV Ano
WMV Ano
JPEG Ano
MPO Ano

Audio Decoding Format
Dolby Digital Ano
Dolby Digital Plus / TrueHD Ano
DTS Surround Ano
DTS-HD Master Audio Decoding Ne
DTS-HD High Resolution Audio Decoding Ne
DTS-HD Bitstream Output Ne
LPCM Ano
AAC Ano
MP3 Ano
WMA Ano
Audio Decoding Output
Dolby Decoding Channel 2 kanály
DTS Decoding Channel 2 kanály

Funkce
BD Wise Ano
BD Wise Web Ano
BD profil 5
3D Convertor Ne
Konverze DVD do vyššího rozlišení (UP-Scaling) Ano
Hyper Real Engine Ne
Interní paměť (vestavěná) Ne
Quick Start Mode (0.5 Sec) Ano
Full Screen Ano
Smart Hub Ano
Remote Application Ano
Full Browser Ano
Smart View (Dual/Clone view) Ne
Remote Scheduler Ne
PIP/PAP Ne
Remote Access Ne
Movie Note Ne
CD Ripping Ano
Region Code BD B
Region Code DVD 2
OSD Default Language Angličtina

Konektivita
Anynet+ (HDMI-CEC) Ano
Ethernet Ano
USB Host 1 (zadní)
Vestavěná bezdrátová síť LAN Ano
Bezdrátová síť LAN připravena Ne
All Share (DLNA) Ano
Wi-Fi Direct Ano
Wi-Fi Display Ne

Rozměry
Rozměry produktu (ŠxVxH) 187 x 56 x 187 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 313 x 126 x 268 mm

Hmotnost
Hmotnost produktu 1,06 kg
Hmotnost balení 1,8 kg

AV I/O
HDMI výstup 1
HDMI In Ne
Kompozitní výstup Ne
Komponentní vstup Ne
Optické digitalní audio výstupy Ano
Koaxiální digitální audio výstupy Ne
Analog 5.1ch Audio Output Ne

Power Specification
Rating Voltage 220 V – 240 V
Power Cord Type CP2
Příslušenství
HDMI Cable Ne
RCA Cable Ne
Mikrofon Ne
Baterie Ano
WIFI Dongle Ne
Dics Ne
DC Adapter Ano
Uživatelská příručka Ano
Remocon TM1241

Spotřeba v běžném režimu
Stand-by režim 0,5 W
Provozní 14,7 W
Energy Star 2.0 Ano

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.