Jabra FreeWay

Pod značkou Jabra můžeme najít nejmodernější náhlavní soupravy a příslušenství, od bezdrátových a standardních kancelářských souprav, až po profesionální headsety pro call centra, Bluetooth headsety a příslušenství pro mobilní hudbu. Špičková kvalita provedení a moderní funkce jsou zárukou vysokého uživatelského komfortu.

Bluetooth HandsFree reproduktor do vozu – Jabra FreeWay – vám poskytne volání v kvalitě jakou jste ještě nepoznali a díky snadnému ovládání také vysoký komfort. Je to první HandsFree auto reproduktor se stereofonním systémem složeným ze tří reproduktorů a virtuálním prostorovým zvukem, který dělá zvuk ostřejší, jasnější a živější než kdy předtím. Díky dual-MIC technologii se můžete rozloučit s nežádoucími zvuky v pozadí při uskutečnění hovoru.

Jabra FreeWay je mimořádně snadno ovladatelné HandsFree, nastavením vás provede pomocí hlasových pokynů. Ovládání jako přijímání, ukončení a odmítnutí hovorů, opakování volby probíhá pomocí vašeho hlasu tak že nebudete muset sundat ruce z volantu. Ani pro zapnutí a vypnutí není potřeba stisknout tlačítko, automaticky se zapne při nastoupení do auta a vypne až jej opustíte. A pokud využíváte dva mobilní telefony, spáruje se s oběma současně.

Podporováno je také A2DP streamování hudby z mobilního telefonu a součástí je integrovaný FM Transmitter. S touto kombinací není problém přenášet hudbu z telefonu do autorádia. K nabíjení slouží microUSB konektor a vestavěná baterie vydrží až 14 hodin hovoru a 40 dní pohotovostního režimu.

Rozměry produktu jsou 99 x 120 x 19 mm.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.