Little Big Planet 2

Hra podporuje pohybové ovládání Sony PlayStation Move .

Hra Little BIG Planet 2 je jako plátno, na kterém můžete na konzoli PlayStation 3 prostřednictvím bohaté palety kreativních nástrojů vytvářet miniaturní mistrovská díla a obdařit každý prvek hry svou fantazií.

Odrazovým můstkem inspirace možnostmi, které hra Little BIG Planet 2 nabízí, je rozsáhlý režim Play Mode. Jedná se o mávnutím výpravu, ve které Váš hrdina Sackboy putuje šesti tematickými a předem vytvořenými světy, aby špatnému vysavači zabránil sežrat planetu Little BIG Planet.

Little BIG Planet 2 přímo srší a přetéká originalitou a na její roztomilé postavičky a prostředí je radost pohledět. Na tuto bláznivou hru jen tak nezapomenete a budete se s ní neuvěřitelně bavit. Vybroušeným stylem se chlubí dokonce i obrazovka směnu, kde se Sackboy prochází ve svém přizpůsobeném prostoru a kde Vás vtipně provází přátelský a uklidňující hlas komika Stephena Frye.

Intuitivní nástroje pro Vaše nápady a dokonalou inspiraci pro Vaši fantazii nabízí propracovaný režim Create Mode. Rozšířená nabídka systému Pop it se postará o to, že cokoliv ke své tvorbě potřebujete (a to nemluvíme jen o vlastních úrovních, ale o celých hrách), máte na dosah jedním stiskem tlačítka. Režim Share Mode pak tímto výtvorem prostřednictvím sítě PlayStation Network otevře cestu ke komunitě hry Little BIG Planet 2-do světa, ve kterém je více než 3 miliony úrovní a další stále přibývají …

Vynálezci, objevitelé a hrdinové, je to jen na Vás. Využijte své schopnosti a fantazii a hrajte se, vytvářejte a sdílejte. Vyjádřete svou individualitu a uskutečněte i své nejbláznivější nápady.

Hrajte příběhový režim plný zábavy, hádanek, výzev a užívejte si nový návykový způsob hraní.

S pomocí nových výkonných nástrojů můžete vytvářet nejen úrovně, ale i celé nové hry.

Sdílejte své výtvory s komunitou Little Big Planet, nebo si stáhněte nový úžasný obsah, který už někdo z komunity vytvořil.

Extras Edition obsahuje navíc:

Cross-Controller balíček-zachraňte skupinku dobrosrdečné pirátů a cestujte přes Omniverse s využitím nového PlayStation Vita cross-controller hraní na cestě za legendárním pokladem.

Move Pack: Rise of the Cakeling-Něco špatného se kuje a jen Sackboy to může zastavit za pomoci Brain Crane a jeho nových PlayStation Move schopností.

The Muppets Premium level kit-Kermit, Miss Piggy, Gonzo a zbytek Muppet Gangu očekávají Vaši spolupráci při ochraně Muppet Show před tajemným fantomem!

A balíčky kostýmů-

The Muppets Costume Pack 1

Weekend Pursuits Costume Pack

Deep Sea Adventures Costume Pack

Sports Costume Pack

Dogs Costume Pack

Cats Costume Pack

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.