Nokia BH-111 bluetooth

Obsah: Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111, kabelové sluchátka HP-5, nabíječka AC-3E, gumičky do uší vevelikosti S, M & L, manuál

Technická data:
– S klávesami pro odpověď / ukončení hovorů, ovládání hudby (start / pauza, další nebo předchozí skladba) a ovládání hlasitosti
– S integrovaným mikrofonem
– Doba hovoru: až 7 hodin. (s Bluetooth)
– Přehrávání hudby: 6 hodin. (s Bluetooth)
– Doba nabíjení: Max. 2 hodiny.
– Bluetooth 2.1 s EDR (Enhanced Data Rate)
– Bluetooth profily: Advanced Audio Distribution (A2DP) 1.2, Audio / Video Remote Control (AVRCP) 1,0
– Dosah: Max. 10 m
– Frekvenční rozsah: 20-20.000 Hz
– Impedance: 32 Ohm
– Celkové harmonické zkreslení (průměr nad 100 Hz – 10 kHz): 0,5%

Vychutnejte si bezdrátovou hudbu a volání ve vysoké kvalitě zvuku stereo s těmito snadno nasazovacíma sluchátkama.Sluchátka se pohodlně vejdou do uší, blokují hluk na pozadí a poskytují kvalitní stereofonní zvuk.
Všechna tlačítka jsou snadno k nalezení a použití, a můžete nastavit hlasitost pomocí jednoduchého zatočení. Nejlepší ze všeho je, že se headset automaticky přepne z hudby na volání.

Kompatibilní se všemi telefony, hudebními přehrávači a dalšími zařízeními, které podporují Bluetooth V 2.1 + EDR, Handsfree Profile 1.5 a Headset Profile 1.0, Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) 1.2 a Audio / Video Dálkové ovládání profil 1.0, jako např. Nokia N8, E7-00, C7-00, Nokia 500 a mnoho dalších.

Částečně kompatibilní se všemi telefony, hudebními přehrávači a dalšími zařízeními, které podporují Bluetooth V 2.1 + EDR, Handsfree Profile 1.5 a Headset Profile 1.0.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.