Nokia BH-111

Celosvětově známá společnost Nokia je předním producentem mobilních telefonů. Její kořeny sahají až do roku 1867 a pochází z nedalekého Finska. Jistě si vzpomínáte na mobilní revoluci, která začala v roce 1992 a na které se Nokia podílela. Od produkce „pádel“ s černobílými displeji přes mobily s malými rozměry, vypracovanou klávesnicí a barevným displejem se do popředí dostávají komunikátory s dotykovým barevným displejem s QWERTY výsuvnou klávesnicí a nebo bez klávesnice. To je již současnost. A právě pro dnešní potřeby si pro nás Nokia připravila řadu příslušenství a doplňků určených pro vybrané modely mobilních telefonů.

BH-111 je stereo headset se dvojicí sluchátek, pomocí kterého můžete hovořit se svými známými i za jízdy autem, na motorce nebo na kole nebo si užít hudbu či poslouchat rádio. Stačí propojit mobil s headsetem pomocí bluetooth technologie a nasadit si sluchátka, která jsou k přijímači připojena prostřednictvím kabelu. Headset BH-111 lze přizpůsobit tak, že si můžete připojit libovolná sluchátka do 3.5 mm konektoru a nabízí různá barevná provedení.

Headset bez nutnosti nabíjení vydrží až 6 hodin hudby nebo až 7 hodin hovoru a nebo až 120 hodin v pohotovostním režimu. Je určen pro mobilní telefony s technologií Bluetooth v. 2.1 a nižší, Handsfree Profile 1.5 nebo 1.0 a Headset Profile 1.2.

Headset BH-111 má rozměry 48 x 37,6 x 12,8 mm, dosah činní až 10 metrů a je kompatibilní s širokou škálou mobilních telefonů vybavených bluetooth technologií.

Bez nabíječky.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.